Фильтры

Ціна

223 грн. - 1850 грн.

Тип подушки

Подушки для кровати 

популярності
від дешевих до дорогих
від дорогих до дешевих
новизні
популярності
від дешевих до дорогих
від дорогих до дешевих
новизні

Ці подушки для кровати в жовтні 2021

Подушки для кровати Ціна
Подушка Сага бамбукове волокно Дизайн 2 Dotinem279 грн.
Подушка Касія Грандіс холлофайбер huvis Дизайн 1 Dotinem223 грн.
Подушка Валенсія кульковий холлофайбер Дизайн 14 Dotinem230 грн.
Подушка Billerbeck Бамбук660 грн.
Подушка Валенсія кульковий холлофайбер Дизайн 10 Dotinem230 грн.

Найчастіні питання про Подушки для кровати

Подушка & ndash; найважливіше адже всім відомо, що вона здавна вважається символом спокою та відпочинку. Лише тільки при її наявності людина може безтурботно зануритися в простір власних фантазій і спокійно заснути, а якщо вона ще буде м'якенька і ніжна, то тоді першокласний відпочинок Вам забезпечений.

Вчені говорять, що третину свого життя людина віддає сну, тому дуже важливо серйозно поставитися до вибору постільних речей, особливо подушки, так як саме вона є найважливішим атрибутом здорового і повноцінного сну. При виборі, необхідно звертати увагу на:
& nbsp; & bull; розмір (хірурги-ортопеди радять відмовитися від величезних подушок, в іншому випадку хребет буде викривлятися, а так і до сколіозу недалеко);
& nbsp; & bull; форму (подушка призначена для шиї і голови, а не для плечей);
& nbsp; & bull; матеріал (натуральний або синтетичний, на вибір покупця).

Якщо подушка підібрана правильно, то вона може запобігти болю в спині, а хребет залишатиметься здоровим і міцним. Якщо ж ви ставитеся до людей, які страждають безсонням, то Вам не обов'язково кожен раз йти в аптеку за снодійним, досить тільки поміняти подушку, а в нашому інтернет-магазині & laquo; Світ будинку & raquo; ви зможете знайти і купити прекрасні ортопедичні подушечки, які допоможуть Вам заснути, як немовля. Ну, а ми потурбуємося про те, щоб наші ціни не змусили хвилюватися зайвий раз наших дорогих покупців.

Доведено, що частіше за все, сновидіння демонструють негативні, а не позитивні емоції, але з нашими аксесуарами сновидіння стануть для Вас божественними і дивовижними спогадами! Дивовижних і чарівних Вам снів! Купити подушки в Дніпропетровську можна в нашому інтернет-магазині меблів www.MirDoma.com.ua. Можлива доставка по Україні перевізниками.

Доставку здійснюємо у всі міста і населені пункти України: Дніпро, Київ, Харків, Одеса, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв, Кривий Ріг, Черкаси, Чернігів, Винниця, Полтава, Житомир, Суми, Покров, Полтава, Кременчуг, Павлоград та інші.