Фильтры

Ціна

223 грн. - 1850 грн.

Подушки для кровати 

популярності
від дешевих до дорогих
від дорогих до дешевих
новизні
популярності
від дешевих до дорогих
від дорогих до дешевих
новизні

Ці подушки для кровати в червні 2021

Подушки для кровати Ціна
Подушка Flexwave AIR Highfoam972 грн.
Подушка Flexlight Highfoam804 грн.
Подушка Flexwave Highfoam924 грн.
Подушка Розалі штучний пух Дзайн 1 Dotinem245 грн.
Подушка Сага бамбукове волокно Дизайн 2 Dotinem251 грн.

Найчастіні питання про Подушки для кровати

Подушка & ndash; найважливіше адже всім відомо, що вона здавна вважається символом спокою та відпочинку. Лише тільки при її наявності людина може безтурботно зануритися в простір власних фантазій і спокійно заснути, а якщо вона ще буде м'якенька і ніжна, то тоді першокласний відпочинок Вам забезпечений.

Вчені говорять, що третину свого життя людина віддає сну, тому дуже важливо серйозно поставитися до вибору постільних речей, особливо подушки, так як саме вона є найважливішим атрибутом здорового і повноцінного сну. При виборі, необхідно звертати увагу на:
& nbsp; & bull; розмір (хірурги-ортопеди радять відмовитися від величезних подушок, в іншому випадку хребет буде викривлятися, а так і до сколіозу недалеко);
& nbsp; & bull; форму (подушка призначена для шиї і голови, а не для плечей);
& nbsp; & bull; матеріал (натуральний або синтетичний, на вибір покупця).

Якщо подушка підібрана правильно, то вона може запобігти болю в спині, а хребет залишатиметься здоровим і міцним. Якщо ж ви ставитеся до людей, які страждають безсонням, то Вам не обов'язково кожен раз йти в аптеку за снодійним, досить тільки поміняти подушку, а в нашому інтернет-магазині & laquo; Світ будинку & raquo; ви зможете знайти і купити прекрасні ортопедичні подушечки, які допоможуть Вам заснути, як немовля. Ну, а ми потурбуємося про те, щоб наші ціни не змусили хвилюватися зайвий раз наших дорогих покупців.

Доведено, що частіше за все, сновидіння демонструють негативні, а не позитивні емоції, але з нашими аксесуарами сновидіння стануть для Вас божественними і дивовижними спогадами! Дивовижних і чарівних Вам снів! Купити подушки в Дніпропетровську можна в нашому інтернет-магазині меблів www.MirDoma.com.ua. Можлива доставка по Україні перевізниками.

Доставку здійснюємо у всі міста і населені пункти України: Дніпро, Київ, Харків, Одеса, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв, Кривий Ріг, Черкаси, Чернігів, Винниця, Полтава, Житомир, Суми, Покров, Полтава, Кременчуг, Павлоград та інші.