Фильтры

Ціна

561 грн. - 2270 грн.

Постільна білизна 

популярності
від дешевих до дорогих
від дорогих до дешевих
новизні
популярності
від дешевих до дорогих
від дорогих до дешевих
новизні

Ці постільна білизна в жовтні 2021

Постільна білизна Ціна
Постільна білизна Cotton Box Ранфорс Bohem Egina1 405 грн.
Постільна білизна Cotton Box Ранфорс Adonis Indigo1 352 грн.
Постільна білизна Cotton Box Ранфорс Bohem Tamara1 405 грн.
Постільна білизна Cotton Box Ранфорс Elisa Bej1 352 грн.
Постільна білизна Cotton Box Ранфорс Bohem Grande1 405 грн.

Найчастіні питання про Постільна білизна

Красиве постільна білизна необхідний атрибут для створення комфортної атмосфери в спальні. Як приємно засипати на чистих, білих простирадлах. А можливо Вам до душі яскраві кольори? На нашому сайті "Світ будинку" не складно підібрати постільний комплект необхідної забарвлення, адже вибір дуже великий.

З якої тканини вибрати постільну білизну?

Найпоширеніша, популярна, практична і доступна за ціною тканину для домашнього текстилю - бязь. Це натуральний матеріал з 100% бавовни з щільним переплетенням ниток. Купити постільну білизну з бязі - це зробити вигідне придбання не на один рік, адже комплект з цієї тканини витримує безліч прань і дуже довговічний. Бязевих постільна білизна ТЕП давно вже зарекомендувало себе на ринку, як якісний продукт, рідко в якому будинку немає товару цього виробника.
Поплін - бавовняна тканина, м'яка на дотик, гладка, стійка до утворення катишків . Постільна білизна з попліну легко прати і воно швидко сохне, майже не мнеться. Дивовижні забарвлення постільних комплектів пропонує фабрика & nbsp; Миратекс & nbsp; (Кривий Ріг).
А ось найрозкішніші сни Вас відвідають, якщо Ви заснете на постільній білизні з сатину. Як правда це одна з найкращих і комфортних тканин для - блискуча, гладка, шовковиста, дуже приємна на дотик. Постільна білизна з сатину не проблема і хоч ціна висока, але якість того варто.

Доставку здійснюємо у всі міста і населені пункти України: Дніпро, Київ, Харків, Одеса, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв, Кривий Ріг, Черкаси, Чернігів, Винниця, Полтава, Житомир, Суми, Покров, Полтава, Кременчуг, Павлоград та інші.