Фильтры

Ціна

4902 грн. - 24981 грн.

Підлокітники

Дивани для офісу 

популярності
від дешевих до дорогих
від дорогих до дешевих
новизні
популярності
від дешевих до дорогих
від дорогих до дешевих
новизні

Ці дивани для офісу в червні 2022

Дивани для офісу Ціна
Диван Стайл Richman 5 832 грн.
Диван Бум Richman 4 902 грн.
Диван Барселона 3-х місний Група СДМ 24 981 грн.
Диван Сінді Richman 5 622 грн.
Диван Симпл New Richman 7 164 грн.

Найчастіні питання про Дивани для офісу

ТОП-3 недорогих товарів з цієї категорії в MirDoma:
Найкращі товари в категорії "Дивани для офісу" в минулому році на сайті:
Офісні дивани потрібні не тільки & laquo; для меблів & raquo;!
Яка різниця між диваном для дому та його офісним побратимом? Перший створювався дизайнерами для комфортного відпочинку і сну, а другий & ndash; для ділової бесіди і очікування зустрічі.
А з урахуванням того, що офісні меблі, крім своїх основних функцій, покликана ще й підкреслити успішність і надійність компанії, то і до вибору офісного дивана варто підійти з усією відповідальністю.
Якими ж повинні бути дивани в офіс?
Дивани для офісу повинні бути надійними, міцними і якісними. Вибираючи матеріал оббивки & ndash; зверніть увагу на шкіру або немазкий практичний матеріал, з яким легко можна повернути первозданний вигляд в разі забруднення. Природно, що дивани в офіс повинні повністю відповідати загальній концепції офісу і гармоніювати з іншими меблями.
Наш інтернет магазин меблів & laquo; Світ Будинки & raquo; пропонує вам великий вибір офісних диванів. Тут ви обов'язково знайдете те, що вам потрібно. Ціна на офісні дивани в нашому магазині невисока і може незначно відрізнятися в залежності від моделі.
Комфортне очікування
Вибираючи диван в офіс, не варто забувати про його основне призначення. Головна функція офісного дивана & ndash; зробити очікування зустрічі з керівником комфортним. Крім того, м'які меблі повинна налаштувати відвідувача на діловий лад, а ніяк не розслабляти. Тому, краще, якщо офісні дивани не будуть занадто м'якими і глибокими. Найкраще купити офісний диван середній жорсткості.
Вибір кольору в даному випадку теж має велике значення. Зупиніть свій вибір на нейтральних немазких кольорах & ndash; чорному, коричневому, бежевому. Тут важливо, щоб офісні дивани поєднувалися за кольором і стилю з іншими меблями та дизайном офісу.
Уже визначилися з моделлю дивана? Тоді телефонуйте нам по телефону в Дніпропетровськ і зробіть замовлення!
Доставку здійснюємо у всі міста і населені пункти України: Дніпро, Київ, Харків, Одеса, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв, Кривий Ріг, Черкаси, Чернігів, Винниця, Полтава, Житомир, Суми, Покров, Полтава, Кременчуг, Павлоград та інші.