Фильтры

Ціна

4414 грн. - 21199 грн.

Підлокітники

Дивани для офісу 

популярності
від дешевих до дорогих
від дорогих до дешевих
новизні
популярності
від дешевих до дорогих
від дорогих до дешевих
новизні

Ці дивани для офісу у вересні 2021

Дивани для офісу Ціна
Диван Симпл Richman5 844 грн.
Диван Сінді Richman4 819 грн.
Диван Стайл Richman4 800 грн.
Диван Барселона Група СДМ21 199 грн.
Диван Симпл New Richman6 192 грн.

Найчастіні питання про Дивани для офісу

ТОП-3 недорогих товарів з цієї категорії в MirDoma:
Найкращі товари в категорії "Дивани для офісу" в минулому році на сайті:
Офісні дивани потрібні не тільки & laquo; для меблів & raquo;!
Яка різниця між диваном для дому та його офісним побратимом? Перший створювався дизайнерами для комфортного відпочинку і сну, а другий & ndash; для ділової бесіди і очікування зустрічі.
А з урахуванням того, що офісні меблі, крім своїх основних функцій, покликана ще й підкреслити успішність і надійність компанії, то і до вибору офісного дивана варто підійти з усією відповідальністю.
Якими ж повинні бути дивани в офіс?
Дивани для офісу повинні бути надійними, міцними і якісними. Вибираючи матеріал оббивки & ndash; зверніть увагу на шкіру або немазкий практичний матеріал, з яким легко можна повернути первозданний вигляд в разі забруднення. Природно, що дивани в офіс повинні повністю відповідати загальній концепції офісу і гармоніювати з іншими меблями.
Наш інтернет магазин меблів & laquo; Світ Будинки & raquo; пропонує вам великий вибір офісних диванів. Тут ви обов'язково знайдете те, що вам потрібно. Ціна на офісні дивани в нашому магазині невисока і може незначно відрізнятися в залежності від моделі.
Комфортне очікування
Вибираючи диван в офіс, не варто забувати про його основне призначення. Головна функція офісного дивана & ndash; зробити очікування зустрічі з керівником комфортним. Крім того, м'які меблі повинна налаштувати відвідувача на діловий лад, а ніяк не розслабляти. Тому, краще, якщо офісні дивани не будуть занадто м'якими і глибокими. Найкраще купити офісний диван середній жорсткості.
Вибір кольору в даному випадку теж має велике значення. Зупиніть свій вибір на нейтральних немазких кольорах & ndash; чорному, коричневому, бежевому. Тут важливо, щоб офісні дивани поєднувалися за кольором і стилю з іншими меблями та дизайном офісу.
Уже визначилися з моделлю дивана? Тоді телефонуйте нам по телефону в Дніпропетровськ і зробіть замовлення!
Доставку здійснюємо у всі міста і населені пункти України: Дніпро, Київ, Харків, Одеса, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв, Кривий Ріг, Черкаси, Чернігів, Винниця, Полтава, Житомир, Суми, Покров, Полтава, Кременчуг, Павлоград та інші.