Фильтры

Ціна

2123 грн. - 16723 грн.

кабінети керівника 

популярності
від дешевих до дорогих
від дорогих до дешевих
новизні
популярності
від дешевих до дорогих
від дорогих до дешевих
новизні

Ці кабінети керівника в серпні 2022

кабінети керівника Ціна
Стіл для переговорів D-1600 Loft Design 9 990 грн.
Стіл для переговорів Q270 Loft design 9 390 грн.
Стіл для переговорів D-2000 Loft Design 11 990 грн.

Найчастіні питання про кабінети керівника

Найкращі товари в категорії "кабінети керівника" в минулому році на сайті:
В цьому році найбільш актуальні товари:

Кабінет керівника & ndash; велика сила!

Приплив нових чудових ідей, досягнення поставлених цілей, рішення важливих і невідкладних питань, підписування великих ділових контрактів і цінних паперів, а також історичні зустрічі потенційних ділових партнерів & ndash; все це відбувається за закритими дверима в кабінет керівника і вимагає від боса титанічної роботи і зусиль. А голові, як і будь-якій людині, необхідно трохи перепочити протягом робочого дня. Де ж йому розслабитися? Звичайно у себе в кабінеті, тому там має бути приємно і затишно. Але крім цього для того, щоб впевнено і твердо приймати всі рішення, респектабельно виглядати в очах співробітників, клієнтів і ділових партнерів, начальнику необхідно створити комфортні і солідні умови роботи.

Усім відомо, що перше враження - найважливіше, так як у людини слажівается стійка думка про той чи інший об'єкт, яке в подальшому практично неможливо змінити. Це правило діє і в офісі, коли перша оцінка обстановки кабінету керівника повинна бути на вищому рівні і ні в якому разі не викликати сумніви про показності даної компанії.

Прийнявши всі ці відомості воєдино, стає зрозуміло, що необхідно серйозно і грунтовно підійти до вибору інтер'єру начальнику, а наш інтернет & ndash; магазин & laquo; Світ будинку & raquo; допоможе Вам купити в Дніпропетровську, Києві і по всій Україні добротну, якісну і зручну меблі в кабінет керівника. Також за допомогою нашого сайту Ви без проблем і труднощів визначитеся з інтер'єром кімнати і бездоганно мебліруете її в лаконічному, але в той же час елегантному і діловому класичному стилі. Ну, а ціни нашого магазину порадують будь-якого покупця.

Доставку здійснюємо у всі міста і населені пункти України: Дніпро, Київ, Харків, Одеса, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв, Кривий Ріг, Черкаси, Чернігів, Винниця, Полтава, Житомир, Суми, Покров, Полтава, Кременчуг, Павлоград та інші.