Фильтры

Ціна

832 грн. - 1337 грн.

Производитель

Відстань між ламелями

Каркасні підстави 

популярності
від дешевих до дорогих
від дорогих до дешевих
новизні
популярності
від дешевих до дорогих
від дорогих до дешевих
новизні

Ці каркасні підстави в травні 2021

Каркасні підстави Ціна
Каркас для ліжка XL вкладний (посилений) Comfoson1 295 грн.
Каркас ламельний Стандарт з ніжками Comfoson958 грн.
Каркас для ліжка XL з ніжками (посилений) Comfoson1 337 грн.
Каркас для ліжка ламельний Стандарт вкладний Comfoson832 грн.
Каркас для ліжка XХL з ніжками Comfoson1 070 грн.

Найчастіні питання про Каркасні підстави

Ортопедичні каркаси-підстави розроблені з метою максимально ефективної роботи пружинного або безпружинного матраца, а також для прояву ортопедичного ефекту матраца в повній мірі . Єдина відмінність вкладних каркасів ліжка від звичайних у відсутності чотирьох & laquo; габаритних & raquo; опор по кутах каркаса-підстави.
Вибираємо потрібний каркас для свого ліжка!
З чого складається сучасна ліжко ?
Сьогодні ліжко можна купити & laquo; по частинах & raquo ;, таким чином підібравши для себе саме такого розміру і якості складові елементи, щоб ліжко максимально підходила саме вам. Стандартна ліжко складається з зовнішніх частин (саме їх бачить людина, заходячи в спальню), які відповідають за дизайн ліжка, з каркаса і матраца . Зараз ми приділимо трохи уваги вибору другого.
Коли ви вибираєте каркаси ліжок, враховуйте такі параметри:

& nbsp; & bull; Який спосіб життя ведете ви або людина, для якого призначене спальне місце? Якщо ви & laquo; живчик & raquo ;, весь день проводите & laquo; в бігах & raquo; & Ndash; то головне, що потрібно від ліжка, & ndash; це повне і ефективне відновлення сил. Якщо ваш спосіб життя & laquo; ледачий & raquo ;, то ліжко може бути досить жорсткою & ndash; ви виспіться і на ній, зате ваш хребет скаже вам & laquo; спасибі & raquo;.

& nbsp; & bull; Як довго триває сон на цьому ліжку? Навіщо витрачати гроші на дорогий анатомічний каркас, який гарантує правильне положення хребта протягом довгого сну, якщо ви просто придбали кушетку для денного відпочинку. Для неї достатньо купити стандартний ламельний каркас ліжка.
& nbsp; & bull; Особисті уподобання жорсткості. Інтернет-магазин меблів, зокрема, наш пропонує різноманітні каркаси ліжок, ламельні з різною відстанню між ламелями, що надає матрацу різну жорсткість.

& nbsp; & bull; Властивості хребта. У людини, який буде використовувати спальне місце, можуть бути особливі потреби. Наприклад, для дитини необхідний ламельний анатомічний каркас, а ось для дорослого підійде і звичайний.

& nbsp; & bull; Вага і вік людини. Меблі для спальні за великим рахунком універсальна, однак ліжко, матрац і каркас & ndash; виняток. Перед тим, як придбати той чи інший виріб, переконайтеся, що воно відповідає вашій & laquo; ваговій категорії & raquo; і має правильний розмір.
Дніпропетровськ, Київ, Львів & ndash; користуючись інтернет-магазином ви можете замовити і купити необхідний вам каркас для ліжка , ознайомившись з усіма їх характеристиками . Посилка прийде до вас у термін!
Доставку здійснюємо у всі міста і населені пункти України: Дніпро, Київ, Харків, Одеса, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв, Кривий Ріг, Черкаси, Чернігів, Винниця, Полтава, Житомир, Суми, Покров, Полтава, Кременчуг, Павлоград та інші.