Вибираємо обідній стіл

2017-03-24

Стандартна висота обіднього столу варіюється від 70-ти до 80-ти см, понад усе поширені моделі заввишки 75-ть см Для комфортно розміщення за столом, одній людині потрібний близько 50-60 см вільною місця. Відповідно можна вирахувати необхідний розмір стільниці, залежно від кількості домочадців.

Обідній стіл може бути різної форми:

  • Квадратною
  • Прямокутною
  • Овальною
  • Круглою.

Традиційний вибір падає на прямокутні моделі, вони самі місткі і зручні, потім слідують квадратні. Кухонний стіл овальної або круглої форми підходить для великого приміщення, що б була можливість розплоджувати стільці або табурети з усіх боків. Якщо у будинку є діти, то віддавайте перевагу столам із закругленими кутами, щоб уникнути травматизму.

Додаткову функціональність стіл придбаває завдяки механізму розкладки, наявності поличок або ящиків. Необхідну мобільність додадуть коліщатка.

Якщо Ви любите приймати гостей, часто організовуйте удома масштабні застілля, то розкладний стіл для Вас потрібний. У нашому інтернет магазині Світ будинку серед широкого асортимент столів є унікальні моделі, у яких стільниця після розкладки збільшується майже в два рази.

Залежно від інтер'єру кухні необхідно підібрати стіл в схожому стилі. Сучасні виробники використовують різні матеріали для столів, найчастіше це:

  • Натуральна деревина
  • ДСП і МДФ
  • Метал, хромований або фарбований
  • Загартоване скло
  • Пластик

Якщо Ви хочете купити стіл на кухню з дерева, те до безперечних плюсів цього матеріалу відносяться: вишуканий зовнішній вигляд, довговічність і міцність. Зверніть увагу, з якої деревини виготовлений каркас і стільниця. Найдорожчі моделі роблять з деревини дуба, гевеї або буку. Для стільниць найчастіше поєднують МДФ і натуральна шпона. Оскільки цельнодеревянная стільниця дуже важка і у фабричному виробництві велика рідкість. Основна вимога до дерев'яного столу це його вологостійкість і стійкість до перепадів температури. Обідні столи з гевеї, повністю відповідають цим характеристикам. Гевея – тропічне дерево, що не боїться вологи і шкідників.

Скляні столи відрізняються особливою витонченістю і красою, і при цьому про міцністю анітрохи не поступаються моделям з інших матеріалів. Для виготовлення стільниці використовується міцне, загартовано скло. У якісних моделях товщина не менше 6 мм Для ніжок використовують – дерево або хромований метал. Легкість і легкість конструкції властива скляним столам, вони ідеальне рішення для маленької кухні. Часто під стільницею розташована додаткова поличка, на неї можна поставити набір для спецій, цукорницю. Скляні столи вимогливі у відході, складність викликана тим, що відбитки пальців, розлучення і патьоки відразу видно, а іноді вимагає використання спеціальних миючі засоби.

Купити стіл на кухню з ДСП, і МДФ це зробити вибір на користь недорогої і досить якісної продукції. Звичайно, такі столи поступаються по міцності дерев'яним, але по красі анітрохи не програють.

Столи з пластика або металу більше підходять для дачі, кафе або громадської їдальні, чим для домашньої кухні. Але якщо Ви дотримуйтеся нетрадиційних стилів в інтер'єрі. Те металевий стіл в стилі лофт цілком гармонійно виглядатиме в житлі.