Фильтры

Ціна

0 грн. - 14883 грн.

Підйомний механізм

Шухляда для білизни

Трансформер

Дитячі ліжка 

популярності
від дешевих до дорогих
від дорогих до дешевих
новизні
популярності
від дешевих до дорогих
від дорогих до дешевих
новизні

Ці дитячі ліжка в липні 2024

Дитячі ліжка Ціна
Ліжечко дитяче на полозах з рухомим бортиком Goydalka Ameli 1B21-2 Бук 2 917 грн.
Ліжечко дитяче з шухлядою і маятниковим механізмом Goydalka Valeri 1B220-7-1,2,3Р Венге 5 054 грн.
Дитяче ліжко-трансформер з ящиком Deson DS-104 (натуральний) 4 216 грн.
Ліжко Дует Плюс двох'ярусне Естелла 16 100 грн.
Ліжечко дитяче на полозах дерев'яне Goydalka Ameli 1B215-2 Бук 2 936 грн.

Найчастіні питання про Дитячі ліжка

Найкращі товари в категорії "Дитячі ліжка" в минулому році на сайті:

Дитячі ліжка

Вибір підходящої ліжка для дитини це гранично відповідальний і серйозний питання. Хоча б тому, що вимоги до ліжок для дітей різного віку абсолютно різні. З дорослішанням дитини дизайн меблів, її розміри і матеріали виготовлення змінюються.

Ліжко в дитячу для самих маленьких

Дитяче ліжко це найперше спальне місце дитини. Головна вимога до такого виробу безпеку для малюка. Як правило, виготовляють ці вироби з натуральної деревини. В якості додаткових опцій опускаються бортики, регульоване дно. Розміри виробів варіюються від 1200 х 600 до 1700 х 600 мм. Отже, купуючи ліжка для дітей, необхідно враховувати наступне.

  • Матеріал виготовлення ліжечка (бортики, дно) і ніжок. Оптимальним варіантом є натуральна деревина. Бажано, щоб дно було набрано з рейок, що забезпечує нормальну вентиляцію. Це дуже важливо, щоб сон крихти був здоровим.
  • Стійкість ніжок. Наявність знімних бортів. Таку ліжко можна присунути впритул до ліжка батьків. Відчуваючи близькість мами, малюк буде спати спокійніше. Зручно і мамі: вночі вона зможе погодувати дитину, не встаючи з ліжка.
  • Можливість регулювання глибини.
  • Відстань між бічними стінками.
  • Інтервал між планками решітки. Ця відстань не має бути більше 60 мм. Придбання дешевої продукції без сертифіката становить небезпеку для життя малюка.
  • До якого віку ви збираєтеся її використовувати.

Останнім часом набули популярності ліжечка з люльками і функціями заколисування. Однак, використовувати люльку можна до 4-місячного віку. Для більш старших дітей її застосовувати не можна, щоб уникнути травми дитини. У багатьох батьків в Україні виникає питання: до якого віку можна використовувати дитячу ліжечко. Доцільно купувати її так, щоб можна було користуватися до 2-річного віку. Зручні в цьому відношенні і ліжка-трансформери, довжину яких можна регулювати. Купівля ліжка-трансформера дає можливість вирішити питання спального місця дитини до 6-7-річного віку. Ліжко для немовляти трансформується в звичайну дитячу, а зручний столик для сповивання перетворюється в письмовий стіл. Звичайно, вартість таких виробів не можна назвати низькою, зате це набагато дешевше і зручніше, ніж заміна ліжка через якийсь час.

Ліжко дитяче для дошкільнят і молодших школярів

Питання про придбання нового ліжка, як правило, постає з 3-4-річного віку. Що ж потрібно врахувати, щоб меблі для сну була не просто зручною, але і корисною для зростаючого малюка? Зріст дитини. Практика показує, що довжина ліжка повинна перевищувати зростання малюка приблизно на 200 мм. Оптимальний розмір спального місця складає 1400 х 600 мм. Звичайно, краще нехай ліжко має велику довжину, ніж меншу.

  • Габарити приміщення. Для невеликих кімнат потрібно віддавати перевагу компактним, бажано складним, ліжок. Розумним варіантом стане покупка спеціального дитячого дивана або крісла-ліжка. У цьому випадку бажано вибирати вироби з дерев'яною основою, з бортиками. Не менш важливо, щоб виріб був повністю позбавлене гострих кутів.
  • Дизайн, функціональність виробу. Останнім часом великого поширення набули двоярусні конструкції. Класична двох'ярусне ліжко добре вирішує проблему дитячих спальних місць в сім'ях з двома дітьми в Києві. Для дитини шкільного віку прекрасним варіантом є двох'ярусна ліжко з вбудованим робочим місцем і спальним місцем горище.
  • Цінова категорія. На щастя для батьків, знака рівності між словами якісний і дорогий немає. Нерідко вартість виробу це плата за оригінальне і барвисте оформлення (у вигляді будиночка, замку, машини, фігури тварини).

Крім того, потрібно врахувати, що дитячі меблі досить довгострокова покупка. А дитина росте, і з часом його смак може істотно змінитися. Саме тому, головними критеріями при виборі дитячого ліжка є практичність, натуральність матеріалів і зручність.

Замовлення дитячого ліжка в інтернет-магазині

Компанія MirDoma пропонує покупцям дитячі ліжка в асортименті за доступними цінами. Всі товари, представлені в каталозі сайту, мають гарантійний сертифікат якості, виконані з екологічно безпечних матеріалів. Ви можете зробити заявку у зручний для вас час. Купівля незабаром буде вам доставлена.

Доставку здійснюємо у всі міста і населені пункти України: Дніпро, Київ, Харків, Одеса, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв, Кривий Ріг, Черкаси, Чернігів, Винниця, Полтава, Житомир, Суми, Покров, Полтава, Кременчук, Павлоград та інші.