Фильтры

Ціна

Нет выбора для этой группы

Виробник

Расширенный поиск

Ширми 

популярності
від дешевих до дорогих
від дорогих до дешевих
новизні
популярності
від дешевих до дорогих
від дорогих до дешевих
новизні

Ці ширми у вересні 2024

Ширми Ціна
Ширма на коліщатках Кантрі 180х225 Обличчя красунь 4 884 грн.
Ширма Дерев'яна на коліщатках 4 секції Кантрі 170х200 см Біла 8 237 грн.
Ширма Дерев'яна 5 секцій Кантрі 200х200 см Біла 9 471 грн.
Ширма на колесиках Кантрі 180х180 Бетон 3 907 грн.
Ширма Дерев'яна 4 секції Кантрі 200х200 см Рожева 11 088 грн.

Найчастіні питання про Ширми

Ширми в інтер'єрі: примха чи необхідність?

Історія ширм бере свій початок в Китаї, потім переміщається в Японію і поступово доходить до Європи. Використовують ширми вже протягом півтори тисячі років, зустріти їх можна було як в бідних будинку так і в розкішних палацах. Спочатку це був тільки декоративний і релігійний атрибут, але в подальшому ширми стали використовувати більш практично, як перегородку для приміщень.

Навіщо потрібна ширма?

Красиві ширми в Дніпрі Сама поширення функція ширми - зонування приміщення. Це актуально і для житлових приміщень, і для робітників. У маленькій квартирі ширма для кімнати недорого і просто дозволить виділити зону для ігор або відпочинку дитини, створити щось на зразок домашнього офісу або майстерні, приховати від сторонніх очей спортивний куточок. У салонах краси і медичних установах ширма створює приватну зону для консультації і надання послуг.

Як елемент декору зазвичай виступає ширма ручної роботи, оформлена різьбленням або інкрустацією, незвичайної художнім розписом. Декоративну ширму можна розташувати уздовж стіни, в узголів'я ліжка, поєднувати з антикварними меблями. Ажурні ширми, пропускають багато світла і красиво розсіюють його, вони виграшно виглядатимуть біля вікна. Візьміть на замітку незвичайне дизайнерське рішення використовувати парні ширми і розташовувати їх дзеркально по кутах кімнати.

Фон для фотосесії це ще одна можливість використовувати ширму. Особливо для цього підходять моделі з яскравим малюнком. Недорго ширми з фотодруком дозволять створити будь-який фон і втілити саме сміливе рішення.

Садова ширма може не тільки розмежовувати, а й служити як опора для кучерявих однорічних рослин, створюючи при цьому затишну тінь в обраному місці.

Незвичайні дизайнерські ширми, можна використовувати як додаткове місце для зберігання. Наприклад, розкладні ширми з полками замінюють невеликий стелаж, моделі з гачками для одягу додатково служать вішалкою в передпокої, так само є моделі з кріпленням для фотографій або картин.

Дзеркальна ширма не тільки додасть більше світла і легкості в інтер'єр, але і замінить собою підлогове дзеркало.

Купити будь-яку ширму для кімнати недорого стало можливо завдяки появі фабричного виробництва, це значно зменшило її вартість. Але ексклюзивні моделі під замовлення все одно залишилися затребуваним для тих, хто цінує індивідуальність і неповторність.

Види ширм і матеріали для них

Звичайнісінька ширма & ndash; це профільна модель, що складається з двох і більше полотен. Така ширма компактна, легко складається і не займає багато місця.

Ширма з одне секції, найчастіше укомплектована коліщатками. Вона мобільна і отримала більше поширення в офісних приміщеннях. Таку купити ширму недорого дуже просто, адже ціна її більш ніж доступна.

Гнучкі ширма & ndash; це новинка ще не до кінця випробувана на ринку України. Такі моделі гнуться в будь-якому напрямку, а зберігають їх згорнутими в рулон.

Для виготовлення ширм можна використовувати практично будь-який матеріал, але найпопулярніші це:

  • Метал
  • Дерево
  • МДФ
  • Папір
  • Пластик
  • Тканина

Кожен з цих матеріалів можна використовувати окремо або комбінувати між собою для досягнення більш ефектного дизайну.

Якщо Ви прагнете купити ширму для кімнати недорого і створити ексклюзивний інтер'єр, то досить вибрати модель з МДФ і тканини. Конструкція являє собою прямокутні рами з планок МДФ, які обтягнуті тканиною. Стулки з'єднані між собою петлями і спираються на ніжки або на коліщатка. Таку ширму просто складати, транспортувати і зберігати.

Металеві ширми найчастіше представляють собою ковані стулки, такі моделі дуже ажурні і витончені. Окремо стоять моделі в стилі лофт, вони навпаки більш масивні і грубі, найчастіше виготовлені з поєднання дерева і металу.

ширми із пластику найпрактичніші, можуть бути як напівпрозорими, так і повністю світлонепроникними. Підходять для салонів краси, офісів і лікарських кабінетів.

Дерев'яні ширми жалюзі зараз на піку популярності, їх використовують для зонування і для фотосесії, і в якості декору. Особливо затребувані моделі в білому кольорі.

Купити ширму недорого в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі або іншому місті України зовсім не складно, достатньо Зробити замовлення у нас на сайті і менеджери підберуть для вас вигідні умови доставки та оплати.

Один з найбільш інтригуючих елементів декору & mdash; ширма. Адже її призначення приховувати від сторонніх поглядів людей і предмети. Проста конструкція, яка тим не менш дуже функціональна. Декоративна ширма в кімнату знахідка для власників невеликих приміщень, адже з її допомогою легко вирішити проблеми планування.

Інтерес до ширм то вщухає, то розпалюється з новою силою. У свій час їх можна було спостерігати тільки в медичних установах або салонах краси. Але з появою квартир студій ширми стали актуальними і для домашньої обстановки. & Nbsp;

Сучасні ширми далеко пішли від своїх & laquo; попередниць & raquo; за якістю матеріалів і зовнішнім виглядом. А так же розширився спосіб використання, тепер це не тільки недорога міжкімнатна перегородка, а й спосіб оформлення фотозоні або розкладний стелаж для зберігання. Завдяки різним стилям оформлення для будь-якої кімнати можна купити ширму, яка буде там доречна.

Сучасна декоративна ширма: види і способи використання

Ціна і якості моделей залежить від виду матеріалів, габаритів і декоративного оформлення. Основні матеріали для ширм:

  • МДФ
  • Бамбукове полотно
  • Рисова папір
  • Банерне полотно
  • Тканина
  • Пластик
  • Дзеркало
  • Метал

Стандартна секція ширми складається з дерев'яного каркаса або МДФ-планок. А так же тканинного або паперового полотна. Довжина ширми залежить від кількості секцій і зазвичай не більше 200 см.

Для кожного випадку треба купувати модель з потрібними характеристиками і дизайном. Наприклад, для спальні, де розташована & nbsp; дерев'яне ліжко підійде в тому ж кольорі ширма з дерева у вигляді стулок жалюзі.

А для салону краси затребувані яскраві моделі з фотодруком, вони будуть родзинкою інтер'єру. Найчастіше зображення тематичні (манікюр, педикюр, візаж) або з логотипом компанії.

Водостойкие ширми для ванни або медустанов виготовляють із пластику й металу. & Nbsp; А так же комплектують коліщатками, для більшої мобільності.

Модель для дитячої кімнати послужить для ігор або створення лялькового театру. Особливо якщо на частині стулок можна малювати або кріпити дитячі малюнки.

Дзеркальні ширми не дешевий варіант, але дуже функціональний. Адже вони підходять не тільки для магазину і зон переодягання, але і візуально збільшують кімнату.

Іноді потрібного розміру купити ширму в Україні не виходить. В цьому випадку під замовлення можна зробити модель будь-якої ширини і висоти.

Основні плюси і мінуси ширм

Доступна ціна, різноманітність моделей, компактні габарити, невелику вагу & ndash; це все гідності. Мінуси не настільки очевидні. Наприклад, поділ кімнати тільки візуальне, але при цьому звуки або запахи ширма не сховає.

Іноді недоліки пов'язані не з конструкцією, а з неправильним вибором тієї чи іншої моделі. Адже від щільності матеріалу залежить, чи буде ширма пропускати світло, це важливо для косметологічних процедур. Якщо плануєте часто пересувати перегородку, треба вибирати модель на коліщатках, а не на ніжках.

У інтернет магазині Світ будинку великий вибір готових моделей і замовлених позицій. Тому з пошуку ширма купити в Дніпрі, Києві чи Харкові ви потрапите на наш сайт. Ми підберемо і порадимо потрібну модель, оптимальну за ціною і якістю, і з необхідними для вас функціями.

Доставку здійснюємо у всі міста і населені пункти України: Дніпро, Київ, Харків, Одеса, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв, Кривий Ріг, Черкаси, Чернігів, Винниця, Полтава, Житомир, Суми, Покров, Полтава, Кременчук, Павлоград та інші.