Про нас

Наша історія

Магазин MIRDOMA був створений в жовтні 2007 року як узкоспециализированой інтернет-ресурс для продажу матраців. Спочатку діяльність охоплювала тільки м. Дніпро і невелику частину передмістя. Але надалі з розвитком e - commerce зона продажів розширилася на усю Україну і навіть у ближнє зарубіжжя.

А в 2020 році каталог магазину великий і налічує більше 40 000 товарних позицій, які включать різноманітні товари для будинку (матраци, дивани, ліжка, столи і стільці, меблеві аксесуари, текстиль і багато що інше).

Ми не стоїмо на місці постійно удосконалюємося для того, щоб відповідати сучасним вимогам і пропонувати актуальні і затребувані товари.

Щороку відвідуємо меблеві виставки тому в курсі новинок і модних тенденцій. Отримуємо сертифікати і проходимо тренінги для підвищення кваліфікації.

А також зміцнюємо і розширюємо партнерські стосунки, на даний момент співпрацюємо більш ніж з 100 постачальниками і виробниками.

Наші переваги

Магазин Світ Будинку зарекомендував себе не лише як сімейний магазин, а також як надійний партнер багатьох компаній. Ми підтримуємо атмосферу дружності і участі зі своїми клієнтами. Нас часто рекомендують друзям, сусідам і знайомим, а також повертаються за повторними покупками. Про це свідчать численні відгуки на платформі Google і Prom.ua, а також на сторінках Instagram і Facebook.

Вся річ у тому, що ми любимо свою роботу і робимо її якісно. При оформленні замовлення не лише консультуємо по телефону, але і відправляємо фото і відео зразки, каталоги, активно ведемо обговорення за допомогою сучасних мессенджеров.

І не забуваємо піклуватися про зручність оплати для клієнтів, тому пропонуємо різні способи: оплата частинами від Приват Банку і Monobank, кредитування, LiqPay, часткова післяплата.

Наші цілі

Зробити покупку приємною і зручною. Надати не лише якісний товар, але якісний і зручний спосіб доставки. Нашим клієнта не треба обходити десятки магазинів у пошуках меблів для обстановки будинку або офісу, ми допоможемо підібрати усі необхідні, обговоримо забарвлення, матеріали і розміри. Заощадимо ваш час, нерви і гроші.

Ми любимо своїх клієнтів і продаємо меблі яка радуватиме щодня.