Фильтры

Ціна

1336 грн. - 5418 грн.

Підлокітники

Регулювання по висоті

Барні стільці 

Показати всі Барні стільці регульовані Барні стільці зі спинкою Барні стільці Signal Барні пластикові стільці Барні стільці для кухні Барні стільці дерев'яні Барні стільці Onder Барні стільці SDM Grupo Барні стільці Vetro Барні стільці Новий стиль Барні стільці Джеф Jeff Стільці Greg Bar 65-BK Стільці Greg Bar 75 Стільці Invar Bar CH-Base Стільці Invar Bar 75 Стільці Abaz Bar CH-Base Стільці Abaz Bar BK-Base Стільці Adam Bar BK-Base Стільці Adam Bar CH-Base Стільці Arno Bar CH-Base Стільці Arno Bar BK-Base Стільці Arno Arm Bar BK-Base Стільці Arno Arm Bar CH-Base Стільці Flex Bar 75 Стулья Flex Bar-BK 75 Стільці Foro Bar CH-Base Стільці Foro Bar BK-Base Стільці Foro+Button Bar CH-Base Стільці Foro+Button Bar BK-Base Стільці Holy Bar BK-Base Стільці Holy Bar CH-Base Стільці Jeff Bar CH-Base Стільці Jeff Bar BK-Base Стільці Jeff Bar 4CH-Base Стільці Jeff Bar 4BK-Base Стільці Jeff Bar 4GD-Base Стільці Jeff Bar GD-Base Стільці Key Bar BK-Base Стільці Key Bar CH-Base Стільці Klim Bar 65 Стільці Klim Bar 75 Стільці Konor Bar 75 Стільці Leon Soft Bar 75 Стільці Leon Bar 75 Стільці Marcus Bar-BK 75 Стільці Mario Bar 4 BK-Base Стільці Mario Bar 4 CH-Base
популярності
від дешевих до дорогих
від дорогих до дешевих
новизні
популярності
від дешевих до дорогих
від дорогих до дешевих
новизні

Ці барні стільці в червні 2024

Барні стільці Ціна
Стілець напівбарний Vetro Mebel В-150 сірий/чорний 4 998 грн.
Стілець напівбарний Vetro Mebel В-300 білий пісок/чорний 4 830 грн.
Стілець барний Vetro Mebel B-91 Лазуровий 5 418 грн.
Стілець напівбарний Vetro Mebel В-160 гірчичний/чорний 4 830 грн.
Стілець напівбарний Vetro Mebel В-150 теракот/чорний 4 998 грн.

Найчастіні питання про Барні стільці

У даній категорії ви можете знайти стільці для кафе і барів на будь-який смак і гаманець. Барні стільці в сучасній кухні. Барні стійки і високі стільці органічно проникли і вписалися в інтер'єр сучасних кухонь. Сьогодні це модний і практичний елемент меблів. Барна стійка може чудово доповнювати просторе приміщення і функціонально заміняти обідній стіл в маленькій кухні. За стійкою можна посидіти з чашкою кави або келихом вина, поснідати чи повечеряти. Зручність на кухні багато в чому обумовлено конфігурацією стійки і правильно підібраними стільцями. Різноманітність моделей. Поняття & laquo; барний стілець & raquo; об'єднує в собі різні варіанти: & bull; Табурет. Складається з ніжок і сидінь. Може регулюватися по висоті. Відрізняється простою конструкцією і компактними розмірами. & Bull; Стілець. Ніжки та сидіння доповнюються спинкою. За рахунок неї барний стілець користується більшою популярністю, ніж табурет. & Bull; Напівкрісло. До ніжок, сидіння і спинки додаються підлокітники. В такому напівкріслами зручно сидіти довгий час, пити чай і гортати журнали. Пропонуємо якість і надійність. Розширюючи асортимент інтернет-магазину меблів в Дніпропетровську, ми намагаємося слідувати не тільки моді. Велике значення мають переваги покупців. До високих стільців завжди підвищені вимоги безпеки. В першу чергу, барні стільці повинні бути стійкі і надійні. При виготовленні каркасів стільців використовуються тільки якісні матеріали: дерево і метал, а також перевірена фурнітура. Металеві барні стільці актуальні в сучасних інтер'єрах. Їх дизайн, як правило, схиляється до мінімалізму і лаконічності. Дерев'яні барні стільці частіше з'являються в класичних інтер'єрах або кухнях в стилі & laquo; кантрі & raquo ;. Виробники зазвичай використовують для виготовлення стільців бук і березу. На барні стільці ціна залежить від їх конфігурації і матеріалів. У нашому інтернет-магазині ви можете купити барний стілець, який буде зручний саме для вас.

Доставку здійснюємо у всі міста і населені пункти України: Дніпро, Київ, Харків, Одеса, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв, Кривий Ріг, Черкаси, Чернігів, Винниця, Полтава, Житомир, Суми, Покров, Полтава, Кременчук, Павлоград та інші.