Оформіть передпокій із смаком!

2017-03-24

Меблі для будинку – це елемент, який дозволяє нам відчувати комфорт від перебування тут, робить будинок нашим, рідним, затишним. Багато людей вважають, що головне в передпокої – ця наявність вільного простору, проте чи так це насправді? Які існують погляди на передпокій у різних народів світу?

Передпокої в чеському стилі – це просто осереддя яскравих і унікальних речей. «Вільного місця просто не повинно бути!», – так вважають чеські жінки, прикрашаючи вже куплені для прихожої меблі різноманітними предметами ручної роботи. Вишиті гладінню пуфи, картини на стінах, календарі, дизайнерські вішалки з бантами. Цікаво, що про це думаю чеські чоловіки?

Передпокій в скандинавському стилі – це свого роду опозиція чеському стилю. Тут панує мінімалізм. Приміром, данці вважають, що створити відчуття «простори» можна в кімнаті практично будь-яких габаритів. Якщо у вашому передпокої мало місця – це привід вибрати в нашому магазині меблі світлих відтінків. Тумби, шафи, підлогові вішалки, усе це повинно бути компактним, невеликим, «струнким»!

Які обов'язкові елементи передпокою? Тут має бути зручна тумба для взуття, підлогові вішалки, місце, де можна сісти, стягуючи з ніг черевики. Ціна на ці предмети побуту невисока, проте саме вони визначають міру комфорту передпокою. Приміром купити підлогову вішалку означає позбавити гостей від пом'ятого після візиту до вас одягу. Наш інтернет-магазин меблів дозволить вам знайти краще для свій передпокою. Дніпропетровськ або інше місто – ми доставимо товар швидко і акуратно.