Стільці з пластика: зручно, стильно і недорого!

2019-01-17

Трохи історії

Стильні, дизайнерські меблі із застосуванням пластика з'явилися ще в далеких 50-х роках 20 віків. Післявоєнна криза  у Європі і Америці вимагав дотримуватися режиму економії, що і дозволило створити відносно недорогі, але практичні і міцні меблі.

Пластикові меблі це не лише доля промислових підприємств і придорожніх кафе невисокого рівня. Завдяки сміливим дизайнерським рішенням пластикові стільці ідеально вписуються в сучасний інтер'єр модних квартир і студій.

Вибираємо матеріал

Виробництво стільця з пластика займає не так багато часу, основний технологічний процес полягає в розплавленні полімерного матеріали і відливання його у форму.  Якість пластикових меблів  багато в чому залежить від виду полімеру. Самий недорогий і доступний – це ПВХ, але при цьому він не дуже довговічний, не досить міцний і не витримує великих навантажень, а так само не дружить з перепадами температури. А ось його побратим поліпропілен або ПП це міцний, матовий пластик, стілець з якого може витримувати навантаження в 100-150 кг Ще один представник сімейства полімерів - полікарбонат. Завзятим садівником він знаком як матеріал для теплиць високого класу. Але в меблевій промышлености він так само дуже затребуваний. Полікарбонат міцний, довговічний і одна з приємних особливостей, - меблі з нього можуть бути прозора, що, поза сумнівом, знахідка для невеликих приміщень або для неординарних інтер'єрів.

На що звернути увагу перед купівлею

Перш ніж купити пластиковий стілець обов'язково необхідно уточнити,  яке навантаження витримує стіл або стілець,  як він переносить перепади температури і наскільки він стійкий до вицвітання. Звичайно для дачі або стихійного літнього кафе меблі з ПВХ це оптимальне рішення. А ось для частого, повсякденного використання краще придбати стілець з поліпропілену або полікарбонату.

Найпопулярніші моделі пластикових стільців

Один з найзнаменитіших стільців з пластика це модель Eames, він був створений в 1948 році, а прототипом дизайну послужила знаменита Ейфелева вежа. За останні 70 років стілець особливо не змінився. Права на дизайн викупили багато виробників, і у стільця з'явилася велика кількість нових назв, наприклад, Нік Прайз чи Имз, а так само тепер на вибір є моделі з дерев'яними ніжками, металевими або на полозах. Модель Tulip або Тюльпан придумали у Фінляндії в 1956 році, модель може бути як з підлокітниками так і без, стілець підкорює своїми плавними обтічними форумами. Модель Бари приємно дивує незвичайною спинкою, яка немов складається з палітурних гілок.

Де купити пластиковий стілець?

У меблевому інтернет-магазині Світ Будинку великий вибір стільців з пластика від провідних виробників України, а так само імпортні моделі. Асортимент включає стільці різних кольорів і форм. Доставка здійснюється у будь-який регіон України транспортними компаніями (Нова пошта, Деливери).