Офісні меблі що потрібно для комфортної роботи?

2019-12-11

Купівля меблів для офісу завдання не з простих. Обстановка робочого приміщення одночасно має бути зручною для співробітників і справляти позитивне враження на клієнтів. Грамотно спланований офіс враховує функціональні, естетичні і ергономічні потреби працівників.

Необхідна офісні меблі для стандартної обстановки:

  • Столи з тумбами або надставками для кожного співробітника
  • Крісла для персоналу
  • Стільці для відвідувачів
  • Тумби для оргтехніки
  • Стелажі для зберігання документів або зразків товару
  • Вішалка або шафа сукні для верхнього одягу

Справжньою підмогою для організації робочих місць є офісні модульні системи. Вони включать все потрібні елементи для обстановки кабінету керівника, конференц-залів, робочих місць персоналу і зон очікування. А так само пропонують готові рішення по компонуванню меблів для одного, двох і більше співробітників.

Офісні меблі як вибрати?

При виборі корпусних меблів для офісу необхідно в першу чергу звернути увагу на матеріал. Що це, що у більшості випадків ламінує ДСП, завтовшки 16, 18 і 22 мм Цей матеріал надійний, практичний у використанні і недорогій. Згідно з санітарно-гігієнічними вимогами для виготовлення безпечних меблів використовується ДСП з маркіровкою Е1 або Е0. Сертифікована продукція від перевірених виробників - правильний вибір.

Офісні меблі частіше за інших розбираються і збираються при переїздах. Її довговічність багато в чому залежить від виду використовуваних кріплень, якими стягують деталі. Найвірнішим способом вважається використання «мініфіксів», а дешевшим –  складання на «конфірмати».

Кромка захищає торці і кути виробу від деформації, сколовши, а так само зберігає презентабельний зовнішній вигляд. Об'ємна кромка з ПВХ завтовшки 2 мм дуже надійна. Найчастіше такою кромкою обробляють стільниці столів і офісних тумб. А ось висувні ящики і полиці захищають тоншою, плоскішою кромкою.

Якісна фурнітура, так само запорука довгої служби виробу. Регульовані ніжки, що металеві, що направляють для ящиків, петлі з доводчиками для дверей, а так само ручки з хромованого металу або меблевого пластика. Фірмова фурнітура завжди має логотип

Скільки коштують офісні меблі?

Великий вибір сучасних матеріалів дозволяє створювати офісні меблі для будь-якого бюджету. Недорого коштують меблі з ДСП, стандартних забарвлень і дизайну, але і прослужить вона зовсім недовго.

Для створення стильного і сучасного офісу кращим варіантом будуть міцні меблі в стилі лофт. Популярність меблів в індустріальному стилі росте з кожним роком, адже вона міцна і довговічна.