Як доглядати за дерев'яними меблями

2016-04-21
Меблі з натурального дерева не лише красиві, але і довговічні. Сучасні матеріали ДСП і МДФ, хоч і здешевили виробництво меблів, є лише подібністю дерева і не можуть порівнятися з ним по міцності. Зараз купити дерев'яне ліжко або комод собі може дозволити не кожного. А тому знати про те, як доглядати за дерев'яними меблями дуже важливо, адже декілька простих правил можуть продовжити термін служби і зберегти зовнішній вигляд виробу.
Найголовніше! Меблі з натурального дерева не люблять підвищену вологість і перепади температури. У кімнаті бажано підтримувати вологість повітря не більше 65%, а температуру не опускати менше +15 С. При розставлянні дерев'яних меблів, не ставте її близько до отопительным приладу і радіаторам, із-за дії високої температури можлива деформація, розсихання і появи скрипу. Не забувайте! Щоб дерев'яний обідній стіл чи журнальний виглядав акуратно і презентабельно, завжди під гарячі чашки, келихи і кухлі необхідно використати підставки або щільну скатертину!
Меблі з м'яких порід дерева : сосна, вільха, тополя, липа, каштан і інші, обов'язково потрібно берегти від ударів і ушкодження. Вм'ятини і сколы зовсім не прикрасять Ваше ліжко або стіл. Прямі сонячні промені і дерев'яні меблі зовсім не дружать, але це не означає, що треба жити з щільно запнутими шторам. Для того що б запобігти вицвітання лаку і потьмяніння раз на тиждень скористайтеся меблевим воском, наносячи його по усій поверхні.
Видаляти пил з дерев'яної шафи або столу краще всього спеціальними засобами, але і звичайна серветка із замші або фетру теж впоратися. Спочатку необхідно протерти вологою, а потім сухою тканиною. Прості поради і декілька витрачених хвилин збережуть Ваші меблі на довгі роки. Так що сміливо можна купити дерев'яне ліжко, стіл або шафу і не хвилюватися що їх зовнішній вигляд зіпсуватися з часом