Стиль лофт в інтер'єрі

2016-04-26
Серед сучасних стилів, є один неординарний, незвичайний і бунтарський. Поєднання не поєднаного - так можна назвати стиль лофт. Його батьківщина промислові квартали Нью-Йорка, а саме слово "loft" в перекладі з англійської "горище". Економічна криза в 40-х роках минулого століття змусив власників фабрик і невеликих заводів відмовитися від своїх будинків. Просторі, світлі і недорогі приміщення використали місцеву богему: художників, фотографів, скульпторів, поетів і письменників. Виявилося краще місця для творчої майстерні та виставкової галереї годі й шукати. Пройшовши через ряд трансформацій, стиль лофт став популярним і затребуваним для оформлення квартир і будинків.
Основні ознаки стилю лофт:
1) Як можна більше вільного простору! Мінімум стін і розділень на кімнати. Зони для відпочинку і роботи виділяються за допомогою кольору, меблів, освітлення, іноді отделяються скляними перегородками.
2) Обов'язкова присутність індустріальних елементів: відкрита цегляна кладка, труби, батареї, груба штукатурка, різні механізми і багато металу.
3) Меблі для справжнього лофт повинна бути проста і функціональна, вітається поєднання металу і дерева, меблі зі шкіри та під старовину. Поєднання старої і нової меблів в цьому стилі гармонійно і доречно.
4) Вікна повинні пропускати якомога більше світла, тому їх не завішують шторами, в рідкісних випадках використовують жалюзі.
5) Елементи декору можуть бути самими різними: старі гасові лампи, скрині та швейні машинки, металево скульптури і сходи, графіті, дорожні знаки. Все що чіпляє погляд і підходить під опис незвичайного і індустріального.
Якщо ви вирішите оновити кабінет або офіс і купити письмовий стіл в стилі лофт, то моделі від Loft design обов'язково припадуть Вам до смаку.