Шафа-купе в спальню!

2016-05-04
З кожним роком все популярніше ставати меблі в стилі мінімалізм. Менше зайвих деталей, підвищена функціональність і більше вільного простору в кімнаті - приблизно так виглядає сучасний запит покупців. Ніщо не поєднує в собі так цих якостей як шафа-купе. Не дарма, його можна побачити майже в кожній квартирі в дитячій, спальні або передпокою. Спальня - це особливе місце і по можливості ми не пускаємо туди нікого стороннього, відпочиваємо там душею і тілом, насолоджуємося затишною обстановкою.
Для створення комфортно спальні окрім ліжка необхідно купити шафу-купе. І з цим складно посперечатися, адже у нього так багато переваг:
1) Розсувні двері. Вони не потребують вільного простору і економлять необхідні квадратні метри.

2) Підвищена місткість. Навіть у стандартну модель шафи-купе можна скласти багато речей, і розташувати їх там від підлоги до стелі. А що говорити про шафи під замовлення, там Ви вільні продумати все по своєму бажанню.

3) Часто шафу-купе замовляють з дзеркальними дверима. Вони візуально розширюють кімнату, роблять її світліше, стелі вищі, і додають в спальню деяку пікантну родзинку.

4) Індивідуальний дизайн. Ви можете вибрати відповідний колір корпусу і цікавий візерунок на фасад з пескоструя або замовити фотодрук. А можливо Вам сподобаються комбіновані фасади з поєднанні ДСП і дзеркала. Фантазия майже не обмежена.

5) Функціональність. Шафу купе можна обладнати додатковими полицями, штангами, ящичними блоками, і навіть такими новинками, як пантограф або спеціальний кошик для взуття.

Так що якщо Ви вирішите купити шафу-купе, то не пошкодуйте про своє рішення і залишитеся задоволені.