Маленькі хитрощі для маленького передпокою.

2016-05-13
Що б перетворити невеликий закут коридору в стильний і затишний передпокій доведеться витратити мало чого сил і фантазії. Наслідуючи наші ради, Ви з легкістю виконати цю непросту справу.
1) Ніяким великогабаритним меблям. Зведіть усю обстановку до мінімуму. Підлогова вішалка, невелика тумба для взуття з сидінням, настінне дзеркало, маленька поличка для ключів. Якщо приміщення дозволяє, то неглибока і вузька шафа з дзеркальними дверима теж прекрасно підійде.
2) Не забувайте про кути. Купити передпокій кутової конструкції - це раціонально використати дорогоцінні квадратні метри.
3) Світлих стіни, бажано однотонної розширять маленький простір. У вузькому передпокої скористайтеся комбінованим дизайном: подовжні стіни світлі, поперечні, - темні.
4) Запам'ятаєте! Для передпокою одного світильника недостатньо. Потрібні декілька ламп з різними ракурсами. Обов'язково одну із спрямованим світлом на стелю, це зорово підводить його.
5) Ніяких зайвих дрібниць: ваз, серветочок, фотографії, картини на стіні і інше. Це тільки захаращує приміщення і створює неохайний вид в маленькій кімнаті. Купити передпокій необхідного розміру і комплектації Ви завжди можете в нашому інтернет магазині. Серед безлічі моделей не складно підібрати відповідну по дизайну і ціні.