Скляний стіл: стильно, зручно і сучасно.

2016-05-18
Ви вирішили купити скляний стіл для кухні, але не знайте яку вибрати модель, що б стіл прослужив довго і не викликав розчарування своєю якістю. Итак, на що варто звернути увагу, і який має бути стіл обідній скляний.
 
Поверхня столу прийнятніше вибирати матову, на ній менше залишаються відбитки пальців, не видно ноги тих, що сидять і завдяки тонуванню у будь-який колір можна створити модель столу що ідеально підходить під інтер'єр.
 
Безпека і довговічність скляного зтола залежить від його якості. При купівлі оглянете стільницю, вона має бути виготовлена із загартованого скла, завтовшки не менше 5-6 мм, без подряпин, здуття і сколов. Кути закруглені, добре відшліфовані, що б уникнути травм. Ніжки - міцно закріплені дерев'яні або металеві. Є оригінальні моделі з ніжками обтягнутими шкірою або кожзамом. Функціональність. Стіл скляний кухонний має бути компактним і зручним, багато моделей оснащені додатковою поличкою під стільницею. Але є унікальні моделі столів трансформерів. Вони міняють висоту і розмір стільниці, але і вартість їх набагато вища. Купити скляний стіл недорого, з якісних матеріалів від відомих виробників Ви можете і в нашому інтернет магазині. Унікальна пропозиція від фабрики АМФ - безкоштовна доставка будь-якого скляного столу по усій Україні.