Незвичайні ідеї використання дзеркал

2016-05-19
Звично дзеркало в будинку можна побачити в передпокої, у ванній, іноді в спальні. Але можна вчинити по-іншому, купити дзеркало і використовувати його не тільки традиційно. Незвичайні ідеї використання дзеркал в інтер'єрі дозволять створити у вашому будинку неповторну атмосферу.
1. Використовуємо дзеркало в обробці стін. Розшити невелике приміщення за допомогою дзеркальної стіни - це відмінний вибір. Кімната відразу заграє і збільшитися в рази
2. Дзеркало замість картини. Колекція дзеркал в красивих і різноманітних рамах уздовж стіни - це незвично і оригінально. І в кожному можна побачити себе під іншим ракурсом.
3. Збільшити висоту стелі за допомогою дзеркала - легко і просто. Кімната стане відразу вище і виникне відчуття простору і свободи.
4. Якщо у Вас прекрасні вид з вікна на квітучий сад або морський пейзаж, повісьте дзеркало навпроти вікна і відображення природи наповнить кімнату.
5. Кухонний фартух уздовж стіни з дзеркальних плит, хоч і трудомісткий у догляді, але змінює інтер'єр до невпізнання. Ваша кухня буде виглядати стильно і сучасно. Вибрати й купити дзеркало якісне і недорого зовсім не складно. Ми пропонуємо сучасні моделі підлогових і настінних дзеркал Art-com за доступною ціною з безкоштовною доставкою по всій Україні.