Дитяче ліжко: розкіш чи необхідність?

2016-05-24

Поява дитини - це завжди хвилююча подія, що супроводжуються радісною атмосферою, а так само обов'язковими покупками. Молоді батьки часто через брак грошей або через незнання намагаються заощадити на необхідному. Але економити на дитячому здоров'ї і собі і дитині на шкоду. Популярне нині нововведення - спільний сон з немовлям, звичайно зручно, так мамі простіше годувати і не треба вставати по ночах. Але відразу виникає питання, а чи треба купувати дитяче ліжечко для новонародженого? Постійний сон на дорослому дивані або ліжку нема на користь для малюка, і не безпечний.

Купити дитяче ліжечко необхідно, адже вона призначена для дитини з самого народження: захисні бортики перешкоджають падінню, правильно підібраний матрац сприятиме комфортному сну і розвитку здорового хребта. На що варто звернути увагу при виборі дитячому ліжечку для новонародженого:
1) Сучасні виробники використовують для ліжечок пластик, метал і дерево. У нашому уявленні традиційна ліжечко для дитини повинна бути дерев'яною. Деревина - екологічно чистий матеріал, міцний, довговічний і теплий на дотик.
2) Хочете ліжечко білу або блакитну? А може зелену? Зараз можливо все. Головне щоб були і фарби для покриття матеріал використовували якісні і на водній основі.
3) Багато моделей оснащені спеціальним механізмом заколисування - це заспокоює дитину і усуває потребу носити його постійно на руках. Маятниковий механізм - буває поперечний і поздовжній, він повторює природне хитання на руках. Ліжечко з полозами качає дитину вперед назад, як на кріслі гойдалці.
4) Додатково можуть бути: коліщатка, висувний ящик, накладка гризун, рухлива боковушки, регульоване дно - це все додає функціональність ліжечка, і облягає догляд за малюком.
5) Підстава під матрац - буває різний і це важливий фактор при виборі ліжечка. Конструкція дешевих моделей передбачає рівне, фанерне дно. Краще вибирати підставу з букових ламелей, вони підвищують ортопедичні властивості матраца, і забезпечують його вентиляцію. Якщо Ви вирішили купити дитяче ліжечко, то зверніть увагу на моделі від торгової марки Верес. Всі ліжка виготовлені з міцної деревини бука, сертифіковані і відповідають державним стандартам.