Як правильно обладнати робоче місце першокласника!

2016-06-24
Час швидкоплинно і стрімко. І здавалося, дитина так довго буде маленьким, як вже пора йти в перший клас. Статус школяра тягне за собою майже доросле самостійність і відповідальність. Похід в перший клас хвилюючий момент для дитини і витратний для батьків, адже стільки всього потрібно купити.
Особливу увагу варто приділити організацію робочого місця, звичайно можна купити письмовий стіл і стілець і на цьому закінчити підготовку. Але навіть меблі необхідно підбирати правильно, що б займатися було зручно.
Стілець або комп'ютерне крісло обов'язково підбираємо дитині по зростанню, це важливо для постави. Зверніть увагу, дістає дитина ногами до підлоги і наскільки зручне сидіння і спинка. Діти непосиди дуже люблять крутитися на кріслі або стільці, в цьому випадку необхідно брати не обертаються моделі, з фіксованими підлокітниками.
Саме головне при виборі столу його висота. Для низького дитини (110-119 см) висота стола не повинна бути вище 50-52 см. Для першокласника вище 120 см, можна купувати стіл висотою 60 см. Прекрасний вибір стіл трансформер або спеціальна парта, які «ростуть» разом з малюком.
Освітлення грає першорядну роль для виконання домашнього завдання. Настільну ламу необхідно ставити, так що б світло падало на зошит з противоположенной боку від руки, яку пишуть. Для дитячих очей м'який жовтуватий світло, корисніше яскравого білого.
Зберігання канцтоварів та підручників легко вирішуватися наявністю висувних ящиків в столі і підвісними полками.
Не забувайте і про невеликі дрібниці, які допоможу організувати робоче місце і налаштувати дитину на виконання завдань: розклад урок на стіні, будильник, невелика кошик для сміття, магнітна дошка для нотаток.
У нашому интерне магазині Ви можете купити письмовий стіл, дитячу парту, необхідні стелажі і пенали для обладнання кімнати майбутнього школяра.