Незамінний комод у Вашій квартирі

2016-07-01

Складно уявити обстановку сучасної квартири без комода, і це неспроста адже це дуже зручний, компактний і одночасно місткий елемент меблів. За своєю конструкцією комоди бувають дуже різноманітні і підходять для різних кімнат.
Для вітальні або їдальні краще всього купити комод, оснащений відділенням для бару, і тоді у Вас не виникне проблем із зберіганням спиртних напоїв. Низький комод з 2-ма або 3-ма ящиками може додатково служити тумбою для телевізора та іншої техніки. Комоди оснащені скляними дверцятами, прекрасно підходять для зберігання сервізів, келихів і іншої посуду.
Для спальні варто вибирати містку модель, оснащену великою кількістю висувних ящиків. Особливо популярні комоди з різною глибиною ящиків, неглибокі підходять для зберігання одягу, а просторіші для постільних речей. У невеликій кімнаті комод в поєднанні з настінним дзеркалом замінить туалетний столик.
Для дитячої кімнати підходить як звичайний комод, так і комод-пеленатор. Найчастіше це невеликі моделі, з безліччю ящиком для зберігання дитячого одягу.
Якщо ви шукаєте недорогий комод, то зверніть увагу на моделі з ДСП та МДФ. За красою і функціональністю вони не поступаються дерев'яним, але значно нижче за вартістю. Комод з натурального дерева коштує недешево, але завдяки своїй міцності і довговічності це покупка не на один рік.
Купити комод в Дніпропетровську Ви можете, вибравши відповідну модель в нашому інтернет магазині. Ми пропонуємо продукцію відомих меблевих фабрик: БРВ, Сокме, Меблі-Сервіс, Естелла, темпи та інших.