Безпружинні матраци: переваги і недоліки

2016-08-30

Зручне спальне місце - запорука якісного сну і відпочинку. Серед великого асортименту матраців, особливо виділяються безпружинні моделі, адже вони мають відмінні ортопедичними і анатомічними властивостями, довговічністю і комфортабельністю. Сидячий спосіб життя - бич сучасного суспільства. Сколіоз, зміщення дисків, остеохондроз, радикуліт та інші хвороби хребта зустрічаються все частіше. Профілактика захворювань опорно-рухової системи починається з організації правильного спального місця. І безпружинний матрац один з кращих варіантів для сну. Найпростіший і недорогий безпружинний матрац зазвичай складається з цільного блоку пінополіуретану, висотою 13-15 см і має середню жорсткість, такі моделі досить розповсюджені і підходять для більшості людей. Але якщо Ви хочете купити безпружинний матрац якісний, з підвищеними анатомічними і ортопедичними якостями, то варто звернути увагу на моделі, що складаються з комбінацій різних наповнювачів: латекс, кокосова койра, піна мемори, пінополіуретану різної твердості і форми, волокна льону, повсть. Як і у кожного товару у безпружинних матраців є свої плюси і мінуси в порівнянні з іншими моделями.

Переваги безпружинних матраців:

  • легкість і мобільність (безпружинні моделі легше, ніж матрац з пружинним блоком, а так само їх частіше виготовляють у вакуумній упаковці, що спрощує транспортування)
  • відсутність шуму (згодом пружинним моделі можуть скрипіти, безпружинні - ніколи).
  • витримують значне навантаження (для людей вага яких вище 140-150 кг підходять саме безпружинні матраци).
  • довговічність (термін служби безпружинних матраців, особливо з латексу, вище, ніж у пружинних, в останніх м'які шари швидше зношуються.)

До недоліків безпружинних матраців, можна віднести тільки їх ціну. Матраци з натурального латексу або з добавкою піни мемори коштують дорого і доступні далеко не кожному. Моделі з пінополіуретану більш доступні, але теж не з дешевих.
Якщо Ви вирішили купити безпружинний матрац, то в нашому інтернет магазині Ви зможете підібрати необхідну модель по наповненню, жорсткості і висоті. Ми пропонуємо як стандартні розміри матраців, так і можливість замовити нестандартний матрац за індивідуальними мірками.