Вибираємо кухонний куточок

2017-01-10
Незручне планування кухні або її маленькі розміри часто стають каменем спотикання в процесі обстановки. Грамотно використовувати вільний простір і відокремити обідню зону від робочої допоможе кухонний куточок:
  • По-перше, він ідеально вписується в кут кімнати і економить площу, головне підібрати відповідні розміри.
  • По-друге, кухонний куточок більш місткий, ніж звичайний обідній комплект.
  • По-третє, завдяки конструкції дуже функціональний. Наприклад, короб під сидінням призначений для зберігання кухонного начиння, а в деяких моделях є полички для телевізора, висувною бар або додаткове спальне місце.
Перш ніж купити кухонний куток, зверніть увагу, з якого матеріалу він виготовлений. Самі довговічні й надійні моделі роблять з натурального дерева. Дуже міцна конструкція з деревини бука і дуба, менш міцна з вільхи та сосни. Часто дерев'яні кухонні куточки прикрашені різьбленням або інкрустацією. Їх зовнішній вигляд свідчить про достаток і вишуканий смак власника. Недорогі кухонні куточки виготовляють з ламінованого ДСП (деревно-стружкової плити). Це досить міцний і вологостійкий матеріал.
Сама практична оббивка для кухонного куточка - натуральна або штучна шкіра, за нею не складно доглядати і підтримувати в чистоті. Якщо ви вирішили вибрати модель в оббивці з тканини, віддавайте перевагу зносостійким матеріалами: флок, шинилл, жаккард.
Для створення повноцінного обідньої гарнітура кухонний куточок необхідно доукомплектувати столом, стільцями або табуретами.
У нашому інтернет магазині Mirdoma Ви можете купити кухонний куточок для кухні від відомих українських виробників, оформлений в будь-якому стилі: модерн, класика, мінімалізм.