Повернення

Шановні клієнти!

Замовляючи товар в інтернет-магазині MIRDOMA, Ви повинні розуміти, що є певні ризики того, що відтінки можуть відрізнятися в залежності від налаштувань монітора.

Ми в свою чергу намагаємося максимально допомогти у виборі кольору за допомогою фото зразків на телефон, а також знімаємо короткі відео і пересилаємо їх в Viber, Telegram, E-mail.

Якщо товар відповідає всім заявленим якісним характеристикам причин для повернення немає.

Приклад №1: якщо два варіанта виконання крісла: сірий і бежевий. Якщо Ви замовляєте сірий колір, то отримаєте сірий. Якщо ж з якихось причин цей сірий колір не підходить, ми не приймаємо цю причину як привід для повернення товару.

Приклад №2: виріб має тільки 1 варіант виконання, у нього заявлені розмірні характеристики (габарити - це крайні точки виробу), ви не впевнені чи вистачить у вас місця, ви хочете зібрати і переконатися в тому що вам все підходить. Повернути товар не можна, товар був розпакований та монтований. Рекомендація - використовувати рулетку. При необхідності наші менеджери допоможуть здійснити замір по телефону або ж в чаті.

Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів», товар належної якості (без дефектів) можна обміняти або повернути протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки, за таких умов:

  • заводська упаковка не пошкоджена, збережені фабричні ярлики, наклейки;
  • збережений товарний вигляд і споживчі властивості;
  • товар не використовувався, чи не піддавався збірці (монтажу);
  • наявність розрахункового документа.

Здійснюється процедура за допомогою будь-якого перевізника, якого Ви можете вибрати самостійно.

Повернення відбувається за рахунок покупця, в разі обміну за гарантійними зобов'язаннями - за рахунок інтернет-магазину MIRDOMA

Щоб скористатися правом на повернення товару, магазину необхідно надати докази того, що виріб не був в експлуатації, збережено його товарний вид, відсутні зовнішні ушкодження (подряпини, потертості).

Поверненню не підлягаюсть наступні товари:

  • матраци, (пір'яно-пухові вироби, білизна постільна)
  • постільна білизна, (білизна постільна)
  • подушки, (пір'яно-пухові вироби, білизна постільна)
  • ковдри, (пір'яно-пухові вироби, білизна постільна)
  • товари, які виготовлялися під індивідуальне замовлення: меблі з вибором тканини, корпусні меблі нестандартних розмірів, розкроювання дзеркала за індивідуальними розмірами і т.д
ПЕРЕЛІК товарів належної якості, що не підлягають обміну або поверненню (www.zakon5.rada.gov.ua)

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: стокові товари не підлягають поверненню. Товар їде в одну сторону і по 100% передоплаті. Перед покупкою клієнта повідомляють про те, що товар стоковий і знижений в ціні з цієї причини, а так само в 95% випадків, про стік зазначено в картці товару. Фото стоку попередньо надаються клієнту зручним для нього способом (месенджери, e-mail). Після надання фото клієнт самостійно приймає рішення підходить йому стоковий товар чи ні.