Ширма в сучасному інтер'єрі

2018-10-19

Все частіше в інтер'єрі сучасної квартири можна побачити, такий незвичний елемент меблів як ширма. Своїм походженням вона зобов'язана Країні Висхідного Сонця - Японії, саме там з'явилися перші перегородки для зонування приміщення. Матеріали, які використовувалися для виготовлення ширм, були дуже прості і нехитрі - тонкий рисовий папір і деревина. Потім отримавши поширення за межі Японії ширми стали виготовляти з тканини, металу, шкіри, лози і інших матеріалів.

Незвичайний декор завжди мав успіх у поціновувачів екстравагантності, але з появою на пострадянському просторі великої кількості квартир-студій ширми стали набирати популярність всюди. Адже ширма несе не лише естетичну функцію, з її допомогою можна легко зонувати приміщення. Наприклад, відокремити кухню від їдальні або виділити частину спальні міні будуар, а так само створити затишний робочий куточок під домашній кабінет

З поява нових матеріалів оновився і зовнішній вигляд ширм. Завдяки друку на тканині можна замовити ширму з будь-яким зображенням, тематично відповідним для обстановки. Універсальність ширми так само в простоті її зберігання. У складеному виді конструкція не займає багато місця і при необхідності поміститься за стінку шафи або в комору.

Так само не варто забувати про салони краси, косметологічних і масажних кабінетах і медустановах, там наявність ширми потрібна для комфортного проведення процедур.

Купити ширму недорого з доставкою по Україні можна в інтернет-магазині Світ Будинку. Висока якість товару, перевірені виробники і зручні умови оплати – це усе сприяє приємному процесу купівлі.