Пуф-полезная деталь в інтер'єрі

2019-03-27

Сучасний пуф зовсім не схожий на своїх античних і середньовічних предків. Невеликий табурет з м'яким обвиванням, і інкрустацією коштовними каменями і золотом зараз зовсім не актуальний, і підійде тільки як експонат для музею. Швидкий темп сучасного життя наділяє усі меблі лаконічними формами, без надмірностей і химерності.

Завдяки сучасним матеріалам дизайнерський пуф може задати тон усьому інтер'єру. Футуристичные моделі з пластика або конструкція з тканини і дерева у вигляді казкової тварини, а може бути в'язаний пуф або безкаркасний. У будь-якому разі  вибирати Вам, то що більше до душі. Великий вибір пуфів і інших м'яких меблів в інтернет-магазині Світ будинку, дозволить підібрати відповідну модель саме для вашої квартири.

П'ять плюсів пуфа :

  • Компактні розміри. Просто створений для  маленькому передпокою.
  • Не громіздкий і не важкий. Легко перенести з місця на місце
  • Модель з нішею усередині походить для зберігання дитячих іграшок або корисних побутових дрібниць
  • Пуф багатофункціональний. Може замінити собою прикроватную тумбу або журнальний стіл
  • Відмінне доповнення для крісла або дивана, адже на пуф так зручно покласти втомлені ноги.

Купити пуф у передпокій або дитячу зі швидкою доставкою зовсім не складно. Пропонуємо різноманітні моделі пуфів на будь-який смак і гаманець. Усього лише необхідно зробити замовлення в нашому магазині і менеджер допоможе підібрати відповідну для вашого інтер'єру модель.