Фильтры

Ціна

0 грн. - 29051 грн.

МАТРАЦИ АКЦІЯ 

популярності
від дешевих до дорогих
від дорогих до дешевих
новизні
популярності
від дешевих до дорогих
від дорогих до дешевих
новизні

Ці матраци акція в лютому 2024

МАТРАЦИ АКЦІЯ Ціна
Матрац ортопедичний Denim Dandy 3 497 грн.
Матрац ортопедичний Artist Picasso 3 747 грн.
Матрац ортопедичний Artist Hilma 4 913 грн.
Матрац ортопедичний Denim Capri 3 987 грн.
Матрац ортопедичний Veda Lotos 7 012 грн.

Найчастіні питання про МАТРАЦИ АКЦІЯ

Вибрати матрац в наші дні не так просто, як здається на перший погляд, вираз "матрац і в Африці матрац" не підходить, так як вибір просто величезний!
Матраци на блоці Боннель, матраци на блоці незалежних пружин, безпружинні матраци це тільки початкові терміни які "наздоганяють" покупця на початковому етапі вибору такого необхідного, практично члена сім'ї.
Тонкощі вибору найкраще, звичайно, пояснить консультант по телефону або в чаті, так як всі люди різні зі своїм набором вимог.
Для кого-то важлива висота матраца, навантаження яку витримує матрац, гарантійні зобов'язання виробника, відсутність пінополіуретану в шарах наповнення, чи можна купити матрац в кредит, подарунки при покупці матраца, безкоштовна доставка , умови доставки в інше місто, оплата і ще маса інших моментів.
Але! Практично найважливішим аспектом при виборі матраца є ціна. Купити матрац недорого мріють майже всі покупці, і не тому що грошей немає, це не залежить від наявності грошей у покупця. Ну не звикли ми витрачати багато грошей на матрац, ж його не одягнеш, не похвалитися як крутим гаджетом перед друзями або родстеннікамі:)
Тому виробники проводять акції на ті чи інші популярні моделі матраців для того щоб споживач зміг придбати матрац по акції при цьому витративши зовсім небагато грошей і отримавши якісний товар з повним набором інших булочок таких як гарантія, безкоштовна доставка і приємні подарунки.
У цьому розділі ми пропонуємо вам ознайомитися з усіма акційними пропозиціями, які є актуальними на сьогодні. Зверніть увагу, що при покупці матраца і ліжка ми даємо додаткову знижку, що безсумнівно порадує вас, адже зекономлені гроші можна витратити на щось приємне для себе.
Телефонуйте, наші консультанти обов'язково розкажуть вам про найвигідніші пропозиції.
Доставку здійснюємо у всі міста і населені пункти України: Дніпро, Київ, Харків, Одеса, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв, Кривий Ріг, Черкаси, Чернігів, Винниця, Полтава, Житомир, Суми, Покров, Полтава, Кременчук, Павлоград та інші.