Як вибрати і купити постільну білизну в інтернет-магазині

2016-04-19
Для створення затишної атмосфери в спальні не малу роль грає постільна білизна, його якості і забарвлення. Повноцінний сон, такий потрібний при стрімкому темпі сучасного світу, а якісний постільний комплект обов'язково створить комфортний мікроклімат і навіє приємні сни.
Купити постільну білизну в інтернет-магазині - це істотно заощадить свій час і гроші. Зручний пошук, великий вибір товарів, швидке оформлення замовлення, оперативна доставка, зовсім небагато часу і Ви володар нового постільного комплекту. Що б не помилитися і не розчаруватися надалі, при виборі постільної білизни зверніть увагу на:
  • тканину (бязь, сатин, мікросатин, поплін, полликотон і інше);
  • розмір (полуторний двоспальний, євро, сімейний);
  • забарвлення і якість нанесення візерунка (пігментний друк, дисперсний, реактивний).
Бязь - плотная тканина, дуже зносостійка, довго не линяє, витримує безліч прань, швидко сохне. Найпоширеніша тканина для пошиття домашнього текстилю Дуже популярна у практичних хазяйок.
Поплін - міцна тканина, так само як і бязь зносостійка і довговічна. Постільний комплект з попліну майже не мнеться, приємний і гладкий дотик.
Сатин - шовковиста і гладка тканина, дуже міцна з приємним блиском, швидко сохне, не утворює кругляки. Купить постільну білизну з сатину - це зробити вигідну покупку для себе і своїх близьких.