Навіщо потрібен наматрацник?

2016-04-27
Купівля нового матраца справа витратна і марудна. І що б праці ні пропали даром, необхідно зберегти первозданний вигляд матраца і його якості, як можна довше. Можна по старинку накрити матрац покривалом і прикріпити шпильками, але це, ні практично, ні естетично і навіть небезпечно. А значить варто купити наматрацник, адже це те, що потрібно для правильної захисту і збереження спального місця.
Переваги використання наматрасника:
1) Він продовжує термін служби матраца, захищає його поверхню від пилу, вологи, бруду. Брудна пляма - це розсадник мікробів, волога яка потрапляє в м'які шари матрац викликає процес гниття і неприємний запах.
2) Його легко знімати і прати, на відміну від дорогої хімчистки цілого матраца.
3) Надійна і безпечна фіксація! Наматрацник не рухається під Вами по час сну, а значить, не сповзає і не утворює складок. Гумки можуть бути з боків наматрацник або по всьому периметру вироби в наматрацниках чохлах.
4) Різні наповнювачі! Утеплені моделі для зимового часу з овечою вовною, або з антимікробними властивостями, водонепроникні з поліуретанової мембраною, з ефектом зима-літо і багато інших моделей на будь-який смак і потреба.
Купити наматрацник і витрать невелику суму грошей, але надійно захистити свій матрац на довгий час - це правильне рішення!