Як вибрати подушку?

2016-06-15

Комфортне положення шиї і голови під час сну, повністю залежить від якості подушки. І якщо років 20 тому вибирати особливо не доводилося, то зараз серед розмаїття моделей легко заплутатися. Основні характеристики подушок:

  • Висота. Якісна подушка не повинна перевищувати у висоту 14-15 см (це середня висота людського плеча). Якщо людина хропи уві сні, то низька модель не підходить вибір. Високі подушки рекомендовані людям із зайвою вагою або з підвищеним черепно-мозковою тиском. Розмір. Популярна раніше подушка 70х70, майже повністю витіснялася моделями поменше. Зараз найбільш затребуваний розмір 50х70. Прямокутні подушки комфортніше під час сну і краще підлаштовуються під тіло людини.

  • Ортопедичні властивості. Спеціальні лікувальні подушки призначені в першу чергу при різних захворюваннях шийно-комірцевої зони хребта, а потім вже для профілактики. У деяких випадках, перш ніж, купити ортопедичну подушку, необхідно проконсультуватися з лікарем. Наповнювач. Ціна і якості подушки безпосередньо залежить від властивостей наповнювача. До натуральних відносяться: шерсть, пух і перо, рослинні волокна, латекс. А до штучних: холлофайбер, піна мемори.

  • Чохол. Зовнішній вигляд і довговічність подушки так само залежить від якості чохла. Натуральні тканини з бавовни, льону, бамбукових волокон відмінно пропускають повітря, приємні на навпомацки і міцні. Їх синтетичні аналоги з мікрофібри або поліестеру трохи поступаються за якістю, але при цьому легко відпираються і не розтягуються. Купити ортопедичну подушку або звичайну Ви завжди можете в нашому інтернет магазині MirDoma. Якщо ви затруднитесь з вибором серед безлічі моделей, то наші консультанти з радістю дадуть відповідь на всі Ваші запитання.