Фильтры

Ціна

1374 грн. - 3309 грн.

Дитячі крісла 

популярності
від дешевих до дорогих
від дорогих до дешевих
новизні
популярності
від дешевих до дорогих
від дорогих до дешевих
новизні

Ці дитячі крісла в травні 2022

Дитячі крісла Ціна
Крісло Чемпіон GTS (Champion) Новий Стиль 1 980 грн.
Крісло Кеві CH TILT чоловічки Південний парк А-клас 1 980 грн.
Крісло Принцеса GTS (princess) Новий Стиль 3 309 грн.
Крісло Джокей CH PR рожевий А-класс 1 380 грн.
Крісло Джокей CH PR блакитний А-класс 1 380 грн.

Найчастіні питання про Дитячі крісла

Найкращі товари в категорії "Дитячі крісла" в минулому році на сайті:

Як знайти крісло, яке підійде вашій дитині?

Що таке дитячі меблі ? Для дитини все предмети, які оточують його, наділені особливою казковістю. Будь-який предмет меблів & ndash; це окрема захоплююча історія. Ось улюблена ліжечко, яка схожа часом на неприступну фортецю & ndash; малюк визирає з неї, відчуває себе тут в абсолютній безпеці. А ось чудовий скриня зі скарбами & ndash; в ньому і веселі пухнасті ведмедики, і усміхнений пупс, і писаний м'ячик! Оформляти дитячу кімнату значить складати казку для своєї дитини, якого б віку вона не була.
Дитячі крісла & ndash; це зовсім не обов'язковий предмет дитячого побуту, однак якщо ви зумієте купити гідне крісло для свого чада, повірте, дитина буде вам вдячний! Адже в його світі чудових речей з'явиться ще одна & ndash; що належить тільки йому. Мініатюрні різнокольорові крісла & ndash; пристрасть багатьох малюків. Як вибрати те, що дитині гарантовано сподобається?
Ось кілька порад щодо вибору дитячих крісел!
Не вибирайте крісло без участі дитини! Адже оскільки крісло буде належати йому, воно і повинно подобатися в першу чергу саме малюкові. Крісло & ndash; хороший подарунок, якщо навіть вам запропонована досить висока ціна, виходите з того, що ваша дитина буде дійсно щасливий з цією річчю! Вибрати й купити дитяче крісло в Дніпропетровську ви можете в нашому інтернет-магазині меблів Світ Будинки
Пам'ятайте, що колір крісла повинен бути стриманим. Жоден предмет меблів в кімнаті дитини не повинен дратувати його. Занадто яскраві кольори втомлюють його очі, можливо навіть, надто & laquo; агресивна & raquo; забарвлення буде лякати його!
Думайте про безпеку дитини! Якщо вашій дитині тільки 4 рочки, не варто вибирати & laquo; доросле & raquo; підліткове крісло & ndash; воно може бути занадто висока. Слідкуйте також за тим, щоб у крісла не було небезпечних виступаючих деталей.
Добре продумайте, де буде стояти крісло і який у нього повинен бути розмір! Буде прикро, якщо крісло просто не впишеться в метраж вашої квартири, так як вільне місце було тільки між столом і ліжком & ndash; і крісло в нього & laquo; не влізло & raquo ;. Виміряйте дитячу, і вже потім робіть покупку!
Доставку здійснюємо у всі міста і населені пункти України: Дніпро, Київ, Харків, Одеса, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв, Кривий Ріг, Черкаси, Чернігів, Винниця, Полтава, Житомир, Суми, Покров, Полтава, Кременчуг, Павлоград та інші.