Додаткова комплектація шафи-купе

  • Висувний ящик призначений для зберігання дрібного домашнього текстилю і нижньої білизни. Ціна ящика варіюється залежно від комплектації. Місце установки ящика відмічене на схемі шафи-купе білими кружечками. Висувний ящик є набором деталей для одного ящика в розібраному виді (ХДФ білий 1 шт, фурнітура на 1 ящик, а також 2 планки з розміткою під ті, що направляють, які використовуються під кожен ящик в якості стойок і прикручуються до стоевым шафи саморезами)
  • Кутове закінчення (консоль) буває прямим і радіусом. Цей елемент можна зібрати як праворуч від шафи-купе, так і ліворуч. Ширина консолі - 30 см, а її основні розміри (висота, глибина) будуть такими, як в шафі-купе.
  • Пенал служить доповненням до шафи-купе, і можете бути як з висувними ящиками, так і зі вбудованою консоллю або відділом для верхнього одягу. А так само з доповненням у вигляді гачків, дзеркал або тумб для взуття.
  • Додаткові полиці і вішалки при необхідності так само можуть бути встановлені в шафу-купе. Для зміни конструкції в цьому випадку необхідно пара днів для прорахунку.
  • Підсвічування дуже популярна опція, монтується в спеціальний козирок, встановлений нагорі шафи, кількість точкових світильників варіюється від одного до трьох, залежно від довжини шафи.

Висувні ящики

(не встановлюються на шафи з нішею під ТВ, і шафи серії Міні)

Ціна - 920 грн
Тимчасово не виготовляють
Блок ящиків (складається з 2-х ящиків) на тих, що телескопічних, що направляють в розібраному виді (виріз прямої)

Блок ящиків (складається з 2-х ящиків) на тих, що телескопічних, що направляють з врізними ручками в розібраному виді

Додаткова консоль

(кутове закінчення шафи)

Цена - 2016 грн

СП- 5 СП- 4 Пряма Дуга

Доступні розміри ширина/глубина/высота - 30 х 45 (60) х 220 (240) см