Матрац з ефектом пам'яті і латексом Evolution Relax Duo (Релакс дуо)

Код товару:
001208
До конца акции осталось:

6 801 грн.

13 601 грн.

Купити швидко

Оплата частинами
ПриватБанк
Покупка частинами
МоноБанк
Властивості та опис на матрац з ефектом пам'яті і латексом Evolution Relax Duo (Релакс дуо)
Виробник: Evolution
Тип матраца: З незалежним пружинним блоком
Жорсткість матраца: 3 Середній, 2/3 М'який / Середній, 2 М'який
Наповнення матраца: Латекс, Пінополіуретан, Меморі
Навантаження на спальне місце: 120 кг
Висота (см): 21
Додаткові властивості: Climat Control
Гарантія: 18 мес.

Матрац Relax Duo (Релакс дуо) Evolution це модель з різнобічною жорсткістю, що дозволяє варіювати рівень комфорту для здорового сну. Основа матраца пятизональный блок незалежних пружин, настилочні шари: натуральний латекс, Ergoflex та піни Memory. Конструкція розроблена із застосуванням інноваційних технологій на сучасному обладнанні. Поєднання різноманітних і якісних наповнювачів забезпечує прекрасні ортопедичні і анатомічні властивості матраца.

Склад матраца Relax Duo (Релакс дуо) Evolution

Склад матраца Relax Duo.

1. Знімний чохол з антибактеріальним просоченням і системою Thermo Balans

2. Натуральний латекс "Clima Cell"®

3. Високоеластичний матеріал Ergoflex®

4. Інноваційна система пружин Anatomic Multy Zone

5. Високоеластичний матеріал Ergoflex®

6. Інноваційний матеріал Memory Foam

7. Система вентиляції Smart control Air System

Матрац з ефектом пам'яті і латексом Evolution Relax Duo (Релакс дуо) - це комфортна модель, висотою 21 см, витримує навантаження до 120 кг і чудово підходить для більшості дорослих, а для дітей старше 3-х років.

 

Опис матеріалів матрац Relax Duo (Релакс дуо) Evolution

Матрац з ефектом пам'яті і латексом Evolution Relax Duo (Релакс дуо)

Міцний бельгійський стрейч, з високим вмістом волокон натурального походження. Натуральний склад тканини «дихає», абсорбуючи і поглинаючи вологу, плюс має м'яку текстуру. Просочення Ultra Fresh Silpure, відноситься до нового покоління антибактеріальних складів, в яких використовуються унікальні властивості срібла, збагачуючи мікроелементами тканину і тим самим перешкоджаючи появі шкідливих мікроорганізмів.

Матрац з ефектом пам'яті і латексом Evolution Relax Duo (Релакс дуо)

Знімний чохол матраца виготовлений на основі Thermo Balance, створює правильний клімат в ліжку. Завдяки кліматичним волокнам, стабілізується температура під час сну.

Матрац з ефектом пам'яті і латексом Evolution Relax Duo (Релакс дуо)

Система Smart Air System control створює вентиляцію повітря всередині матраца, досягаючи масажного ефекту. Завдяки системи вентиляції матрац прекрасно дихає, не накопичується пил, відводить вологу, забезпечує оптимальний мікроклімат, довговічний.

Матрац з ефектом пам'яті і латексом Evolution Relax Duo (Релакс дуо)

Багаторівнева інноваційна система пружин Anatomic Multy Zone 5 розроблена за принципом регулювання жорсткості за рахунок стиснення пружин різної висоти. Створена напруга в пружинах забезпечує різну жорсткість і пружність в заданих зонах. Зональний розподіл пружин забезпечує надійну підтримку і найкращі анатомічні властивості матраца.
Матрац з ефектом пам'яті і латексом Evolution Relax Duo (Релакс дуо) Латекс - це натуральний матеріал, виготовлений з екстракту соку гевеї. Завдяки спеціальній обробці латекс набуває мікропористу структуру, подібну будовою бджолиних сот, із заповненими повітрям осередками. Комірчаста поверхня латексу "Clima Cell"® надає матрацам виключно м'якість, забезпечуючи чудову зручність і комфорт. Таким чином, створюється рівномірний розподіл повітря в матраці, гарантуючи ще більшу вентиляцію внутрішніх шарів і неперевершений масажний ефект.

Матрац з ефектом пам'яті і латексом Evolution Relax Duo (Релакс дуо)

Клітинки з «пам'яттю», з яких складається матеріал Memory Foam, реагуючи на температуру і вагу людського тіла, в точності повторюють його контури. Допомагаючи розподілити вагу тіла на набагато більшій площі, комірки з «пам'яттю» знижують тиск особливо чутливих ділянок тіла, таких як голова, плечі, стегна, коліна, ступні майже вдвічі.
Для досягнення максимального ефекту матеріалу Memory Foam рекомендується використовувати матрац при температурі навколишнього середовища не нижче 20°С.
Напишіть відгук першим !

Написати відгук

Супутні товари
Доставку здійснюємо у всі міста і населені пункти України: Дніпро, Київ, Харків, Одеса, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв, Кривий Ріг, Черкаси, Чернігів, Винниця, Полтава, Житомир, Суми, Покров, Полтава, Кременчук, Павлоград та інші.
Переглянуті товари